УКР | РУС
Головна > Статті > Сервіс асфальтоукладальників

Сервіс асфальтоукладальників

Сервіс асфальтоукладальників

Професійний ремонт асфальтоукладальників полягає в цілому комплексі заходів, спрямованих на виявлення несправностей і їх усунення. Найчастіше в ході ремонтних робіт може бути проведена і профілактика зі зняттям ризиків форс-мажорних обставин, що призводять згодом до тимчасових і фінансових втрат.

Звичайно, грамотний підхід експлуатанта асфальтоукладача, що виражається в дотриманні термінів ТО і діагностики дорожньо-будівельної техніки дозволяє виявити і усунути поломки своєчасно, але ніхто не застрахований від розвитку непередбачених обставин. І тоді аварійний, позаплановий ремонт виходить на перший план.

Ремонт асфальтоукладача: причини
Серед чинників, під впливом яких розвиваються незаплановані ремонти такої дорогої, спеціалізованої техніки, як асфальтоукладальник, стоять:

  • загальна зношеність вузлів та деталей;
  • застосування неякісних комплектуючих та витратних матеріалів;
  • людський фактор;
  • важкі експлуатаційні режими.

Чому ремонт асфальтоукладальників потрібно довіряти професіоналам?
Часто безпосередні експлуатанти асфальтоукладальників та іншої дорожньо-будівельної техніки стикаються з відсутністю в своєму регіоні спеціалізованих ремонтних організацій. А адже саме їм слід довіряти свою техніку для усунення несправностей. Саме такі СТО є сертифікованими організаціями, що мають право на проведення гарантійного, аварійного ремонту і ТО асфальтоукладальників провідних світових брендів.

Особливістю таких організацій є проведення багатоступеневої діагностики машини для виявлення причини несправності. Визначення «діагнозу», дозволяє точно вибрати необхідну запасну частину, комплектуючу, видатковий матеріал.

Ремонт асфальтоукладача можна поділити на капітальний і поточний. Якщо під час поточного можна повернути працездатність такій техніці шляхом заміни пошкоджених або зношених вузлів, то капітальний ремонт слід проводити при виробленні ресурсу. Такий тип ремонту, на відміну від поточного, необхідно проводити в умовах спеціалізованих ремонтних баз.

Залежно від можливостей і запиту експлуатанта такі ремонтні організації можуть запропонувати агрегатний тип ремонту або його індивідуальну форму. При першій економиться час, і пошкоджений вузол змінюється на новий з підмінного фонду. Індивідуальний ремонт витратний за часом і фінансів і передбачає відновлення деталей (якщо це фізично можливо).

06 травня 2021 р.