УКР | РУС
Головна > Продукція > БУРИЛЬНА ТЕХНІКА

БУРИЛЬНА ТЕХНІКА

Бурові установки виробництва XCMG мають рекомендацію одних з кращих машин з виконання робіт з формування підземних комунікацій з різними умовами буріння. Їх надійність і пристосованість до роботи в різних геологічних, кліматичних, а також погодних умов доводить наибольшею перспективність використання на території України. Найчастіше китайські бурові установки XCMG перевершують вітчизняні та зарубіжні аналоги за якістю і комфорту, а рівень ціни дозволяє конкурувати з будь-яким виробником сучасного, спеціалізованого обладнання. Саме тому провідні будівельні компанії України орієнтуються в своєму виборі на бурові установки XCMG.

У бурових установок XCMG всіх моделей чудову якість, сучасний дизайн, комфорт яким забезпечено робочі місце. Кабіна щільно-герметична і з хорошим оглядом, укомплектована всіма необхідними, сучасними засобами комфорту. В наявності присутні кондиціонер і засоби теплового забезпечення оператора, а також дуже зручна система управління. Застосовуючи сучасні технології конструктори концерну змогли максимально зменшити розмір технічного засобу, чим значно розширили діапазон застосування бурової установки власного виробництва.

Техніка концерну продається з умовою подальшого гарантійного обслуговування, вона сертифікована відповідно до міжнародних стандартів. Надаються документи підтверджують гарантовану якість, а також справжність. На автомобільній платформі і роторної установки концерном встановлюються сучасні двигуни дизельного приводу, вони дуже економічні і надійні. Всі установки компанії XCMG оснащуються сучасними системами позиціонування, що забезпечує високу безпеку і ефективність виконуваних робіт.