УКР | РУС
Головна > Продукція > ГІРНИЧА ТЕХНІКА

ГІРНИЧА ТЕХНІКА

Концерн Xuzhou Construction Machinery Group Inc. славиться своєю сучасної будівельної спецтехнікою та гусеничні крани XCMG надані в широкому асортименті. Це унікальні і універсальні машини використовуються не тільки для навантаження і вивантаження, а й мають величезний потенціал дозволяє їх використовувати в різних галузях господарської діяльності. Вони успішно зарекомендували себе в різних кліматичних умовах і якісно виконують безперебійну роботу незалежно від погодних умов навколишнього середовища. В даний час ця техніка використовується в сільському господарстві, лісопереробної галузі, на підприємствах важкого машинобудування і різних сферах виробництва, особливо серед будівельних компаній.

Важливим якістю, яким китайський концерн XCMG наділяє свою техніку, є висока центрированность, що запобігає можливість перекидання будівельної техніки під час виконання робіт. Це якість дуже вигідно відрізняє крани на гусеничному ходу XCMG. Ці машини мають зручні кабіни з хорошим кутом огляду і сучасної комплектацією, починаючи з кондиціонерів і закінчуючи електронним обладнанням, тепловим обладнанням і зручною, і легкою системою управління. Ці характеристики основа популярності XCMG кранів на гусеничному ходу. Вони володіють підвищеною прохідністю і використовуються в тих місцях, де звичайна техніка не може бути задіяна.

Крани концерну виготовлені з використанням сучасних ліцензійних нововведень і самих передових технологічних рішень. З обов'язковою подальшою міжнародною сертифікацією підтверджує найвищі технічні стандарти. Надійність в експлуатації, а також безпеку цього обладнання - це основні переваги даних машин. Зазначена техніка на гусеничної базі, на сьогоднішній день є найбільш популярною серед автокранового машин. Це продиктовано її надійністю, потужністю, маневреністю і комфортністю.