УКР | РУС
Головна > Продукція > Автокрани XCMG > Автокран XCMG QY30K5C

Автокран XCMG QY30K5C

Автокран XCMG QY30K5C
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Автокран XCMG QY30K5C?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Автокран XCMG QY30K5C
Замовити QY30K5C
Вантажопідйомність
30 т
Мінімальна довжина основної стріли
10.8 м
Максимальна довжина основної стріли
42 м
Максимальна довжина стріли з урахуванням гуська
50.2 м
Кількість осей
3

Габаритні розміри:

Автокран XCMG QY30K5C габарити
Технічні характеристики:

Рама

Рама розроблена та виготовлена компанією XCMG. Має повністю закриту платформу для ходьби та коробчасту конструкцію, захищену від скручування. Несуча конструкція відрізняється оптимальним дизайном, виготовлена із імпортної високоміцної сталі.

Аутригери (опори)

Чотири гідравлічні опори, які розташовані у формі літери «Н». Бічні та вертикальні аутригери з гідравлічним керуванням. Важелі управління розташовані по обидва боки шасі. Оснащений світильником, п'ятим домкратом і вертикальною опорою з двостороннім гідравлічним блокуванням. Діаметр поплавка опори: ⌀ 400 мм. Сила реакції опори при максимальній вантажопідйомності: 323 кН.

Двигун

Двигун SC9DF300.1Q5, рядний, шестициліндровий. Двигун дизельний EFI з водяним охолодженням. Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. Номінальна потужність 221 кВт/2200 об/хв, макс. крутящий момент 1250 Нм/1400 об/хв. Відповідає вимогам щодо викидів за стандартом «Китай-5». Місткість паливного бака: 320 л.

Трансмісія

Коробка передач FAST із ручним механічним керуванням, 9 швидкостей, синхронізатор.

Шасі

Високоміцна вісь із надійними характеристиками від Meritor. 2 вісь та 3 вісь для водіння.

Підвіска

Передня підвіска: поздовжньо-ресорна з циліндричним амортизатором. Задня підвіска: ресора, V-подібна.

Шини

10 шин + 1 шина. Передня вісь оснащена односкатовою шиною. Середня та задня – двоскатами. Специфікації шин: 315/80 R22.5.

Гальмівна система

Робоче гальмо: двоконтурне пневматичне, що діє на всі колеса. Гальмо стоянки: пружинне енергетичне, що діє на колеса 2-3 осей. Допоміжне гальмо: вихлопне гальмо двигуна і гальмо всередині циліндра двигуна.

Рульове управління

Механізм кермового керування з гідропідсилювачем.

Кабіна водія

Кабіна водія повнорозмірна, допускається розміщення трьох пасажирів. Оснащена радіо, регульованими сидіннями, простим спальним місцем, рульовим колесом, захисними окулярами, електрично керованим омивачем лобового скла, дзеркалом заднього виду з електроприводом, електрично керованими склопідйомниками і бардачком. Є обігрівач та кондиціонер.

Електрична система

24 V постійного струму, два комплекти акумуляторів. Генератор: 28 V-70 A. Система GPS, для місцезнаходження – встановлена на автомобілі.
Конфігурація надбудови:

Рама

Розроблена та виготовлена XCMG, із високоміцної сталі.

Гідравлічна система

Чотирьох ступінчастий насос рухається двигуном. Насос постійної подачі використовується для підйому в повітря, підйому на висоту, телескопіювання та повороту. Обладнаний чутливим до навантаження пропорційним багатоходовим клапаном, що перемикається. Оснащений ударостійким клапаном та антикавітаційним клапаном, стійким до корозії. Радіатор гідравлічної системи з повітряним охолодженням. Ефективний об'єм масляного гідравлічного бака: 600 л.
Робочий режим:

Гідравлічне пілотне керування всіма переміщеннями крана за допомогою двох важелів. Всі рухи крана контролюються гідравлічним насосом та пропорційним клапаном.

Система основної лебідки

Гідравлічне регулювання швидкості. Встановлено барабан з канавкою, що приводиться в рух гідравлічним двигуном через планетарний редуктор, а також вбудоване нормально закрите гальмо і врівноважуючий клапан.

Система допоміжної лебідки

Гідравлічне регулювання швидкості, барабан з канавкою, що рухається гідравлічним мотором через планетарний редуктор, вбудоване нормально закрите гальмо і противаговий клапан.

Система повороту

Опорно-поворотний пристрій із чотириточковим контактом кульок. Система повороту наводиться в рух гідравлічним двигуном із планетарним редуктором. Для безперервного обертання на 360° - доступне безступінчасте регулювання швидкості повороту. Кнопка звукового сигналу обладнана важелем управління.

Підйомна система

Передній гідравлічний підйомний циліндр подвійної дії з одинарною опорою, оснащений клапаном, що врівноважує.

Кабіна оператора

Нова повністю закрита сталева кабіна, що відкидається, з панорамним переднім вікном. Для вікон використовується безпечне скло та сонцезахисний козирок. Склоочисники встановлені на лобове скло та мансардне вікно. Кабіна оснащена сидінням нової ергономічної конструкції з регулюванням спинки та підлокітниками з джойстиками. Доступні розсувні двері та висувна сходинка. Є обігрівач та кондиціонер.

Пристрої для забезпечення безпеки

  • Гідравлічний балансувальний клапан.
  • Гідравлічний запобіжний клапан.
  • Двоходовий гідравлічний клапан.
  • LMI.
  • Пружинний центруючий пристрій для джойстика.
  • Обмежувач для запобігання надмірному опусканню троса.
  • Анти-двоблоковий перемикач в оголовку стріли для запобігання перемотування троса.
  • Триколірна сигнальна лампа.

Система стріли і гуська

Автокран XCMG QY30K5C

Стріла

5-секційна, переріз П-подібний, зварна конструкція.
Довжина стріли: 10,8 ? 42 м.

Одинарний блок

Встановлюється на верхній частині головної стріли для підйому одного каната. Його вантажопідйомність така сама, як у гуська (9 м), з кутами усунення гуська 0°.

Гусьок стріли

1-секційний, стріла гратчаста, конструкція зварена. Три кути усунення: 0 °, 15 ° і 30 °.
Довжина фіксованої стріли: 9 м

Висота підйому


Автокран XCMG QY30K5C


Автокран XCMG QY30K5C

Вантажопідйомність


Автокран XCMG QY30K5C


Автокран XCMG QY30K5C


Автокран XCMG QY30K5C