УКР | РУС
Головна > Продукція > Автокрани XCMG > Автокран XCMG XCT12L4_1

Автокран XCMG XCT12L4_1

Автокран XCMG XCT12L4_1
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Автокран XCMG XCT12L4_1?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Автокран XCMG XCT12L4_1
Замовити XCT12L4_1
Вантажопідйомність
12 т
Мінімальна довжина основної стріли
9.6 м
Максимальна довжина основної стріли
31.5 м
Максимальна довжина стріли з урахуванням гуська
39 м
Кількість осей
2

Габаритні розміри:

Автокран XCMG XCT12L4_1 габарити

Технічні характеристики:

Рама

Розроблена і виготовлена XCMG, вона виготовлена з високоміцної сталі з повністю закритою пішохідною поверхнею і коробчатою конструкцією, що запобігає скручуванню.

Опори

Балочна конструкція виносних опор H-типу з 4-точковою опорою і гідравлічним управлінням. Є панель управління виносними опорами, встановлена з кожної сторони шасі, з підйомним краном покажчика рівня. Кожен поплавок виносної опори укладається під кожен домкрат за допомогою шарнірного зчленування. Виносна опора призначена для підтримки всього корпусу крана, щоб кран краще працював в різних умовах. Діаметр поплавка виносної опори: Ø 350 мм.
Сила реакції опори при підйомі максимального вантажу 189 кН.

Двигун

WP6.220E50, виробництва WEICHAI POWER, рядний, 6-циліндровий, дизельний двигун високого тиску з проміжним охолодженням, водяним охолодженням. Номінальна потужність 162/2300 об/хв, макс. крутний момент 850/(1200-1600) об/хв. Ємність паливного бака: 200л.

Трансмісія

Механічна трансмісія з синхронізаторами виробництва Shaanxi Fast Gear Co., Ltd., 8 швидкостей вперед і 2 назад.

Шасі

Шасі двовісне, осі виготовлені відомим виробником із застосуванням передових зарубіжних технологій. 1-я вісь: одинарна шина для рульового управління; 2-я вісь: здвоєний колесо, для водіння.

Підвіска

Ресори адаптовані для підвіски, проста конструкція і сильна підйомна здатність.

Гальмування

Робоче гальмування: двоконтурне пневматичне гальмо з педальним керуванням. 1-й контур діє на колеса задньої осі, 2-й контур діє на колеса передніх осей.
Гальмо стоянкове: пневматичне гальмо, що діє на задню вісь, воно працює через повітряну камеру зберігання енергії пружини на осі. Допоміжне гальмо: вихлопне гальмо двигуна.

Керування кермом

Механічний рульовий механізм з гідропідсилювачем.

Кабіна водія

Нова повнорозмірна закрита кабіна, розкішна і комфортна. Вона розроблена, щоб бути герметичною, протикорозійного і ударостійкою. Кран обладнаний вітровим склом, що забезпечує відмінну оглядовість, омивачем з електроприводом, електронними підйомниками дверей і вікон, повітряним нагрівником з функцією розморожування, обігрівачем і кондиціонером, магнітофоном і т. Д. Висота і кут повороту рульового колеса регулюються, що підходить для операторів різного зросту. Основні/допоміжні сидіння водія оснащені ременем безпеки з триточковим контактом. Механічне сидіння водія і просте спальне місце для сидіння другого водія встановлені для забезпечення комфорту і зниження стомлюваності.

Електрична система

24 V DC, два комплекти батарей.
Генератор: 28,5 ± 0,3 В-70 А.

Гідравлична система

Застосовується механічна і гідравлічна система з регульованим клапаном і фіксованим нагнітальним насосом. Лебідка оснащена двигуном з фіксованим робочим об'ємом. Застосовується система повороту з малою швидкістю і великим крутним моментом. Головний клапан також має функцію буферизації вільного ковзання та повороту. Конструкція з декількома дросселями використовується для штока клапана з кращим управлінням заправкою. Коливання тиску в поворотною системі під час роботи рівні, а управління поворотом плавне. Технологія злиття подвійних насосів застосовується для лебедочного системи, високу ефективність підйому і стандартного гідравлічного радіатора.
Робочий режим - Механічне керування

Лебідка

Приводиться в дію гідравлічним двигуном, з вбудованим планетарним редуктором і встановленим постійно замкнутим гальмом. Барабан з канавками типу Lebus і стійкий до обертання трос.

Система повороту

Однорядний зовнішній поворотний підшипник з чотирьохточковим контактом і кулькою приводиться в рух гідравлічним двигуном, оснащений вбудованим планетарним редуктором і постійно замкнутим гальмом, і може безперервно повертатися на 360 °. Доступні управління потужністю і функція вільного повороту, а також плавне регулювання швидкості.

Підйомна система

Циліндр одиночний з самокомпенсаціонним пропорційним електричним клапаном.

Кабіна оператора

Кабіна оператора спроектована з урахуванням ергономіки з відкривається назовні дверима і регульованим сидінням.
Вона обладнана безпечним склом і захисною решіткою на даху. Лобове скло оснащено сонцезахисним козирком. Вентилятор стандартний.

Пристрої для забезпечення безпеки

  • Гідравлічний балансування клапан
  • Гідравлічний запобіжний клапан
  • Двохходовий гідравлічний клапан
  • Обмежувач вантажного моменту
  • Система центрування пружин для важелів управління (Обмежувач опускання)
  • Антиблокувальна система на оголовке стріли
  • вільний поворот

Фіксована противага

Вага нерухомоъ противаги - 1,05 т.

Стріла

Стріла восьмикутна, виготовлена з високоміцної сталі зі спеціальною анти-деформаційної конструкцією. Одиночний циліндр з тросами використовується для телескопування стріли. Довжина стріли: 9,6 м ~ 31,5 м

Гусьок стріли

Трикутна ґратчаста конструкція, кут зсуву гуська 0 °, складається збоку від основної стріли.
Гусьок стріли: 7 м.

Верх

Встановлюється нагорі стріли, використовується для роботи в одну лінію. Його вантажопідйомність така ж, як у стріли, але макс. вантажопідйомність не може перевищувати 2100 кг.

Комбінації стріли/подовжувача (гуська)

Автокран XCMG XCT12L4_1 габарити

Висота підйому

Автокран XCMG XCT12L4_1 габарити

Автокран XCMG XCT12L4_1 габарити

Вантажопідйомність

Автокран XCMG XCT12L4_1 габарити