УКР | РУС
Головна > Продукція > Автокрани XCMG > Автокран XCMG XCT16_1

Автокран XCMG XCT16_1

Автокран XCMG XCT16_1
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Автокран XCMG XCT16_1?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Автокран XCMG XCT16_1
Замовити XCT16_1
Вантажопідйомність
16 т
Мінімальна довжина основної стріли
10.15 м
Максимальна довжина основної стріли
33 м
Максимальна довжина стріли з урахуванням гуська
41.2 м
Кількість осей
3

Габаритні розміри:

Автокран XCMG XCT16_1 габарити
Технічні характеристики:

Рама

Розроблено та виготовлено XCMG. Виготовлена з високоміцної сталі з повністю закритим майданчиком для ходьби та коробчастою конструкцією, що запобігає скручуванню.

Аутригери (опори)

Чотири гідравлічні опори, розташовані буквою «Н» і керовані важелями. Важелі управління доповнені рівнемірами, що знаходяться з кожного боку шасі. Рухом аутригерів можна управляти одночасно або окремо з будь-якої сторони шасі. У кожному циліндрі аутригера встановлено зворотний клапан, а кожному циліндрі домкрата – двоходовий гідравлічний клапан. Є п'ятий домкрат.
Поздовжній х поперечний (у повністю висунутому стані): 5,1 м х 5,8 м.
Діаметр поплавка: ⌀ 340 мм
Діаметр поплавка для 5-го домкрата: ⌀ 260 мм.
Сила реакції аутригера при максимальному навантаженні: 243 кН

Двигун

Двигун SC7H245Q5. Рядний 6-циліндровий дизельний двигун з наддувом та проміжним охолодженням. Виробництва Shanghai Diesel Engine. Номінальна потужність 180 кВт/2300 об/хв. Максимальний момент, що крутить, 960 Нм / 1200~1600 об/хв. Відповідає вимогам щодо викидів за стандартом «Китай-5».
Об'єм паливного бака: 260 л.

Коробка передач

Механічна трансмісія виробництва Shaanxi Fast Gear Co., Ltd. 8 швидкостей вперед та 1 назад.

Шасі

3-осьове шасі. Шини виготовлені відомим виробником із застосуванням передових технологій.
1-а шина: односкатна, для рульового управління
2-а шина: двоскатна, для руху
3-а шина: двоскатна, для руху

Підвіска

Для передніх підвісок використовуються ресори, для задніх осей гумові V-подібні підвіски з штовхачами. Підвіски мають невелику вагу та не вимагають технічного обслуговування.

Шини

Шини 11.00-20 – уніфіковані, підходять для великовантажних автомобілів

Гальмівна система

Гальмо: двоконтурне, пневматичний, барабанний.
Робоче гальмо: двоконтурне пневматичне, що діє на всі колеса;
Стоянкове гальмо: пневматичне, що діє на колеса 2-3 осі.
Допоміжне гальмо: гальмо вихлопу двигуна, яке є безпечним, надійним і продовжує термін служби гальмівних накладок.

Рульове управління

Механізм кермового керування з гідропідсилювачем.

Кабіна водія

Кабіна нового типу, сталева, повнорозмірна з 4-точковим з'єднанням. Має розстібні двері з обох боків. Доступне ручне регулювання сидіння водія по висоті. Для забезпечення комфорту та зниження втоми – встановлено просте спальне місце для другого водія. Кабіна має чудову теплоізоляцію. А захисне скло, склопідйомники дверей та дзеркала з електроприводом – роблять управління зручним та безпечним. Рульове колесо регулюється по висоті та куту нахилу. Встановлено систему CAN bus – для обміну інформацією між вузлами та електронними блоками управління машини. Нова центральна панель управління грамотно розташована, виділяється продуманим, орієнтованим на людину дизайном.
У стандартну комплектацію входить CD-плеєр, обігрівач, кондиціонер.

Електрична система

24 V постійного струму, два послідовно підключені акумулятори по 12V. Вихідна напруга генератора становить 28,5±0,3 V, а вихідний струм - 70 А.
Конфігурація надбудови:

Рама

Розроблена та виготовлена XCMG, зроблена з високоміцної сталі.

Гідравлічна система

Доступний спеціальний регулятор дросельної заслонки з датчиком навантаження LUDV. Мінімальний потік системи стабільніший, а жорсткість системи більш підходяща. Особливостями, що виділяються, є точне управління і плавність роботи. Технологія Confluence – для підйому в повітря, підйому на висоту та телескопування з двома насосами. Швидкість роботи основної та допоміжної лебідки – до 130 м/хв. Ефективність роботи перевершує всі автокрани такої ж вантажопідйомності. Двонасосна незалежна подача мастила для одночасних рухів – сприяє оптимальному розподілу потоку приводів та підвищення ефективності роботи.
Робочий режим

Система підйому

Приводиться в дію гідравлічним двигуном з вбудованим планетарним редуктором і встановленим постійно замкненим гальмом. Барабан з рифленням типу Lebus та стійким до обертання тросом.

Система повороту

Однорядне кулькове поворотне кільце із зовнішнім зубчастим вінцем та одним поворотним механізмом. Розташоване з правого боку. Приводиться в дію планетарним редуктором механізму повороту, який заводиться гідравлічним двигуном, і може безперервно повертатися на 360°. Доступна функція керування потужністю чи вільного повороту. Можна плавно регулювати швидкість повороту.

Підйомна система

Одноциліндрова із самокомпенсаційним збалансованим клапаном.

Кабіна оператора

Кабіна оператора спроектована з урахуванням ергономіки: з дверима, що відкриваються назовні, і регульованим сидінням. Вона оснащена безпечним склом та захисними ґратами на даху. Лобове скло обладнане сонцезахисним козирком. Вентилятор стандартний.

Пристрої для забезпечення безпеки

Гідравлічний балансувальний клапан. Гідравлічний запобіжний клапан. Двоходовий гідравлічний клапан. Обмежувач вантажного моменту. Система центрування пружин для важелів керування. Обмежувач опускання. Анти-двоблочна система на заголовку стрілки. Вільний хід Блокування поворотного столу. Триколірна світлова смуга.

Противага

Вага стаціонарної противаги 2 т

Система стріли і гуська

Автокран XCMG XCT16_1

Стріла

Стріла 4-секційна з дванадцятигранним профілем. Виготовлена із високоміцної сталі. Має особливий антидеформаційний дизайн. Для телескопіювання стріли використовується один циліндр із тросами. Довжина стріли: 10,15 ∼ 33 м.

Одинарний блок

Встановлюється на заголовку стріли, використовується для роботи в одну лінію. Його вантажопідйомність така сама, як у стріли, але максимальна вантажопідйомність не перевищує 2 т.

Гусьок стріли нерухомий

Довжина гуська: 8,15 м
Складається зі сполучного кронштейна, поворотного кронштейна та складної решітчастої стріли. Доступно три кути зсуву: 0°, 15° та 30°. Складається збоку від стріли.

Висота підйому

Автокран XCMG XCT16_1
Автокран XCMG XCT16_1

Вантажопідйомність

Автокран XCMG XCT16_1
Автокран XCMG XCT16_1