УКР | РУС

Автокран XCMG XCT35

Автокран XCMG XCT35
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Автокран XCMG XCT35?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Автокран XCMG XCT35
Замовити XCT35
Вантажопідйомність
35 т
Мінімальна довжина основної стріли
10.9 м
Максимальна довжина основної стріли
42 м
Максимальна довжина стріли з урахуванням гуська
56.8 м
Кількість осей
3

Габаритні розміри:

Автокран XCMG XCT35 габарити

Технічні характеристики:

Рама

Розроблено та виготовлено XCMG. Виготовлена з високоміцної сталі з повністю закритою платформою для ходьби та коробчастою конструкцією, що запобігає скручуванню.

Аутригери (опори)

Чотири гідравлічні опори, розташовані буквою «Н». Бічні та вертикальні опори з гідравлічним керуванням. Важелі управління розміщені по обидва боки шасі, оснащені рівнеміром, що світиться, і п'ятим домкратом. А вертикальний аутригер має двостороннє гідравлічне блокування. Розмір поплавка аутригера: 450 мм ? 450 мм. Максимальна сила реакції аутригера: 402,68 кН.

Двигун

Двигун SC9DF300.2Q5. Рядний шестициліндровий дизельний двигун із водяним охолодженням EFI. Shanghai Diesel Engine Co., Ltd. Номінальна потужність 221 кВт/1900 об/хв, макс. крутний момент 1400 Нм/1400 об/хв. Відповідає вимогам щодо викидів за стандартом «Китай-5». Об'єм паливного бака: 220 л.

Трансмісія

Коробка передач FAST із ручним механічним керуванням. Трансмісія 9-ступінчаста (9 передач вперед та 1 назад). Є синхронізатор. Працює стабільно та надійно.

Шасі

Високоміцні осі з надійними експлуатаційними характеристиками Meritor. 1 вісь для кермового управління, 2 та 3 – для руху.

Підвіска

Передня підвіска: ресора змінного перерізу, легка, з низьким рівнем шуму, комфортна у використанні. Задня підвіска: V-подібна, має легку вагу та гарне позиціонування, зручна в обслуговуванні.

Шини

315/80 R22.5-22PR. Безкамерна шина, легка вага, хороша тепловіддача, низький рівень шуму, висока здатність, що несе, тривалий термін служби.

Гальмівна система

Основне гальмо: двоконтурне пневматичне, кероване педаллю. Перша вісь - дискове гальмо, друга і третя - барабанний. Перший контур діє на колеса першої осі, другий контур – на колесо другої та третьої осі. Гальмо стоянки: вихлопне, діє на 2-3 вісь, з накопичувачем енергії і пневматичною пружною камерою на кожній осі. Допоміжне гальмо: вихлопне гальмо двигуна та повільне гальмування циліндром двигуна.

Рульове управління

Механізм кермового керування першої осі з гідропідсилювачем.

Кабіна водія

Розкішна кабіна водія. Оснащена регульованими сидіннями, безпечним склом, дверним склопідйомником з електроприводом, регульованими дзеркалами з електроприводом, регульованим по висоті та куту нахилу кермовим колесом, рідкокристалічним дисплеєм, CD-плеєром, новим килимком для підлоги і т.д. Є вогнегасник вагою 2 кг. Обігрівач та кондиціонер входять до стандартної комплектації.

Електрична система

24 V постійного струму, два комплекти батарей по 12 V, послідовно підключених. Генератор: 28,5±0,3V-70А.
Конфігурація надбудови:

Рама

Розроблена і виготовлена XCMG, виготовлена з високоміцної сталі.

Гідравлічна система

Чотирьохступінчастий насос рухається двигуном. Насос постійної подачі використовується для підйому повітря, підйому на висоту, телескопування та повороту. Обладнаний чутливим до навантаження пропорційним багатоходовим клапаном, що перемикається. Оснащений ударостійким клапаном та антикавітаційним клапаном, стійким до корозії. Радіатор гідравлічної системи з повітряним охолодженням. Ефективний об'єм масляного гідравлічного бака: 490 л
Робочий режим:

 

Гідравлічне пілотне керування використовується для керування надбудовою. Всі рухи крана контролюються гідравлічним насосом та пропорційним клапаном за допомогою 2-х важелів управління з лівого та правого боку.

 

Система основної лебідки

Гідравлічне регулювання швидкості. Система приводиться в дію гідравлічним двигуном через планетарний редуктор з нормально замкнутим гальмом, клапаном, що врівноважує, і рифленим барабаном.

Система допоміжної лебідки

Гідравлічне регулювання швидкості. Система приводиться в дію гідравлічним двигуном через планетарний редуктор з нормально замкнутим гальмом, клапаном, що врівноважує, і рифленим барабаном.

Система повороту

Чотирьохточкове контактно-кулькове поворотне кільце наводиться в рух планетарним редуктором поворотного механізму, який запускається гідравлічним двигуном і може безперервно повертатися на 360 °. Є функція управління потужністю та вільного повороту, а також плавне безступінчасте регулювання швидкості.

Підйомна система

Для підйому передньої опори використовується один циліндр із врівноважуючим клапаном.

Кабіна оператора

Нова сталева кабіна з панорамним вітровим склом, безпечним склом, сонцезахисним козирком та регульованим сидінням оператора. Є склоочисник лобового скла та мансардного вікна. Важелі керування краном вбудовані в підлокітники. Розсувні двері та висувна підніжка – забезпечують легкий та безпечний доступ до кабіни. Двошаровий сонцезахисний козирок використовується для мансардного вікна. Також обладнане сонцезахисним козирком заднє скло. Є електропідігрів сидіння. Кондиціонер та вогнегасник вагою 2 кг – входять до стандартної комплектації.

Пристрої для забезпечення безпеки

  • Гідравлічний балансувальний клапан.
  • Гідравлічний запобіжний клапан.
  • Двоходовий гідравлічний клапан.
  • LMI.
  • Обмежувач для запобігання надмірному опусканню троса.
  • Анти-двоблоковий перемикач в оголовку стріли для запобігання перемотування троса.
  • Триколірна світлова смуга.

Противага:

4,8 т

Крюковий блок:

Крюковий блок 35 т

Система стріли і гуська

Автокран XCMG XCT35

Стріла

5-секційна, П-подібний переріз, зварна конструкція. Довжина стріли: 10,9 ∼ 42 м.

Одинарний блок

Встановлюється на верхній частині головної стріли для підйому одного каната. Його вантажопідйомність така сама, як у гуська (9,2 м), з кутами усунення гуська 0°

Гусьок стріли нерухомий

2-секційний, подовжувач гратчастий, конструкція зварена. Три кути усунення: 0°, 15° і 30°. Довжина фіксованої стріли: 9,2 м ∼ 16 м

Висота підйому

Автокран XCMG XCT35

Автокран XCMG XCT35

Вантажопідйомність

Автокран XCMG XCT35

Автокран XCMG XCT35