УКР | РУС
Головна > Продукція > Автокрани XCMG > Автокран XCMG XCT75L6

Автокран XCMG XCT75L6

Автокран XCMG XCT75L6
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Автокран XCMG XCT75L6?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Автокран XCMG XCT75L6
Замовити XCT75L6
Вантажопідйомність
75 т
Мінімальна довжина основної стріли
12.4 м
Максимальна довжина основної стріли
57.4 м
Максимальна довжина стріли з урахуванням гуська
81 м
Кількість осей
4

Габаритні розміри:

Автокран XCMG XCT75L6 габарити
Технічні характеристики:

Рама

Розроблена та виготовлена компанією XCMG. Виготовлена з високоміцної сталі з повністю закритою платформою для ходьби та коробчастою конструкцією, стійкою до скручування.

Аутригери (опори)

Чотири гідравлічні опори, які розташовані у формі літери «К» і управляються важелями. Задня опора двоступінчаста. Механізми управління опорами знаходяться з кожного боку шасі, є рівнемір і підсвічування, а також кнопки швидкості на кожному важелі. У кожному циліндрі виносної опори встановлено зворотний клапан, а кожному циліндрі домкрата – двоходовий гідравлічний клапан. Діаметр поплавка виносної опори: ⌀450 мм. Сила реакції опори за максимальної вантажопідйомності: 730 кН.

Двигун

Двигун MC11.36-50, рядний, 6-циліндровий, з водяним охолодженням. Двигун дизельний з електричним керуванням, виробництва SINOTRUK. Номінальна потужність 268 кВт/1900 об/хв і макс. крутящий момент 1800 Нм/1000-1400 об/хв. Відповідає вимогам щодо викидів за стандартом «Китай-5». Місткість паливного бака: 320 л.

Трансмісія

Механічна коробка передач Shaanxi Fast Gear Co., Ltd., має 10 швидкостей вперед і 2 назад.

Шасі

Осі підвищеної міцності. 1 та 2 осі – призначені для управління, 3 та 4 – для руху.

Підвіска

Як передня підвіска використовується ресорна підвіска, а як задня – гумова.

Шини

12 шин та 1 запасне колесо. 1 та 2 осі оснащені одинарними шинами, 3 та 4 осі – подвійними. Характеристики шин: 12.00R24-20PR

Гальмівна система

Робоче гальмо: двоконтурне пневматичне, що діє на всі колеса. Гальмо стоянки: пружинне, що діє на колеса осей 2, 3 і 4. Допоміжне гальмо: вихлопне гальмо двигуна і гальмо-сповільнювач двигуна.

Рульове управління

Механічний кермовий механізм з гідропідсилювачем для 1 та 2 осі.

Кабіна водія

Розкішна кабіна водія. Безпечне скло, склопідйомники з електроприводом, регульовані сидіння, дзеркала з електроприводом, регульоване по висоті та куту нахилу кермо, рідкокристалічний дисплей і радіокасетний програвач. Є вогнегасник вагою 2 кг. Обігрівач та кондиціонер входять до стандартної комплектації.

Електрична система

24 V постійного струму, 2 комплекти батарей. Генератор: 24, 80 А.
Конфігурація надбудови:

Рама

Рама розроблена та зроблена XCMG, виготовлена з високоміцної сталі.

Гідравлічна система

Електричний пропорційний регульований насос використовується для підйомних у повітрі, підйомних на висоту та телескопічних операцій. Шестерний насос використовується для управління поворотом. Електромагнітний пропорційний клапан кермового керування. Радіатор гідравлічної системи з повітряним охолодженням. Ефективний об'єм масляного гідравлічного бака: 562 л.
Робочий режим:

Пілотна електрична пропорційна система управління оснащена двома важелями з лівого та правого боку. Вони керують основними рухами крана. Доступне плавне безступінчасте регулювання швидкості повороту.

Система основної лебідки

Для регулювання швидкості використовується пропорційне електричне управління. Система приводиться в дію гідравлічним двигуном через планетарний редуктор з нормально замкнутим гальмом, клапаном, що врівноважує, і рифленим барабаном.

Система допоміжної лебідки

Для регулювання швидкості використовується пропорційне електричне управління. Система приводиться в дію гідравлічним двигуном через планетарний редуктор з нормально замкнутим гальмом, клапаном, що врівноважує, і рифленим барабаном.

Система повороту

Однорядний зовнішній поворотний підшипник із чотириточковим контактом кульок. Система рухається гідравлічним двигуном через планетарний редуктор з постійно замкнутим гальмом і може безперервно повертатися на 360°. Доступні керування потужністю та функція вільного повороту, а також плавне регулювання швидкості.

Підйомна система

Одноциліндрова. Балансувальний клапан із функцією компенсації навантаження. Новий спосіб, який поєднує в собі зовнішнє керування тиском масла при вільному падінні з балансувальним клапаном, керованим тиском у штоковій камері.

Кабіна оператора

Нова сталева кабіна з панорамним лобовим склом, безпечним склом, розсувними дверима, регульованим сидінням та можливістю повороту на 20 градусів. Двошаровий сонцезахисний козирок встановлений на вікні на даху та задньому склі. Є електричний обігрів сидіння.
Оздоблена сонцезахисним козирком, двірниками, верхньою огорожею, висувною сходинкою, обмежувачем вантажного моменту, педаллю акселератора, перемикачем включення, кондиціонером тощо.
* Вогнегасник вагою 2 кг використовується для внутрішнього ринку, а вогнегасник вагою 6 кг – для експорту.

Пристрої для забезпечення безпеки

 • Гідравлічний балансувальний клапан;
 • гідравлічний запобіжний клапан;
 • гідравлічний двоходовий клапан;
 • LMI;
 • обмежувач опускання;
 • анти-двоблочний перемикач;
 • анемометр;
 • монітор лебідки;
 • рівномір

Система стріли і гуська

Автокран XCMG XCT75L6

Стріла

6-секційна стріла U-подібного перерізу, зварної конструкції, з одноплатною головкою та компактною хвостовою частиною. Одноциліндрова телескопічна система із пальцями.
Довжина стріли: 12,4 м ~ 58 м.

Гусьок стріли

Стріла включає сполучну скобу, поворотну скобу і дві ґратчасті секції. Доступні три кути сміщення : 0°, 15° та 30°. Він укладається збоку від стріли.
Довжина стріли: 10,5 м, 17,5 м.

Автокран XCMG XCT75L6

Одинарний блок

Встановлюється на заголовку стріли, використовується для роботи в одну лінію. Його вантажопідйомність така сама, як у стріли, але максимальна вантажопідйомність не перевищує 6.3 т.

Подовження стріли

Гратчаста зварювальна конструкція, 9 м.

Крюкові блоки

 • Крюковий блок 55 т
 • Крюк 7 т

Бездротовий пульт дистанційного керування

Операція зі встановлення противаги

Висота підйому


Автокран XCMG XCT75L6


Автокран XCMG XCT75L6


Автокран XCMG XCT75L6

Комбінована противага

Загальна вага складає 20 т, з чотирма противагами 1,2 т, 5,8 т, 5 т, 5 т та 3 т.
Доступні вісім конфігурацій противаги: 20 т, 15 т, 14,2 т, 10 т, 9,2 т, 7 т, 4,2 т і 1,2 т.

Автокран XCMG XCT75L6 противаги

Вантажопідйомність


Автокран XCMG XCT75L6


Автокран XCMG XCT75L6


Автокран XCMG XCT75L6


Автокран XCMG XCT75L6