УКР | РУС
Головна > Продукція > Екскаватори > Гідравлічний екскаватор XCMG XE265C

Гідравлічний екскаватор XCMG XE265C

Гідравлічний екскаватор XCMG XE265C
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Гідравлічний екскаватор XCMG XE265C?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Замовити XE265C
Робоча вага
25500 кг
Ковш
1-1.25 м3
Двигун
Isuzu
Максимальна глибина копання
3000 мм
Загальна інформація:

Конфігурація найвищого рівня; відмінна продуктивність

Імпортний японський двигун Isuzu. Передова технологія енергозбереження. Низька витрата палива – висока ефективність.

Екскаватор гідравлічний XCMG XE265С

Двигун Isuzu, імпортований з Японії. Оснащений найбільш оптимізованою системою узгодження для забезпечення кращої продуктивності (максимальна потужність двигуна збільшена з 128,5 кВт до 135,5 кВт).
Високоефективна гідравлічна система. У XE265C використовується оптимізований гідравлічний насос, що відповідає двигуну, що призводить до значного зниження витрати пального та підвищення загальної ефективності роботи.
В екскаваторі використовується основний насос Kawasaki, що замінює оригінальний. Це сприяє збільшенню робочого обсягу та, у свою чергу, підвищенню загальної ефективності роботи.
Головний клапан Kawasaki замінив оригінальний головний клапан. Завдяки цьому збільшився робочий тиск і машина отримала потужну силу копання, покращивши загальну координацію.
У XE265C використовується амортизуючий клапан для забезпечення кращого вирівнювання та підвищення гнучкості всієї дії.

Екскаватор гідравлічний XCMG XE265С

Задоволення від керування

Кабіна. Нове ергономічний водійський простір, розкішні інтер'єри, як в автомобілі, і «відкрита» оглядовість – забезпечують приємне робоче середовище для операторів.
Процес абсорбції пластику модернізовано до процесу лиття під тиском.
Створена шляхом лиття під тиском, а не за допомогою адсорбції пластику, кабіна покращила свою міцність і жорсткість, стала більш розкішною та привабливою з дизайнерської точки зору, а також безпечнішою завдяки більш надійній роботі.
Забезпечується ширший огляд під час роботи, включаючи повноекранне переднє вікно, бічне вікно та заднє вікно. Це дає найкращий огляд у всіх напрямках. Інтер'єр кабіни також був модернізований відповідно до вимог ергономічного дизайну.
Система кондиціювання повітря високої потужності. Забезпечує швидке нагрівання та охолодження, створюючи тим самим комфортніші умови для роботи в кабіні

Електрична система

Модернізована електрична система забезпечує безпечнішу роботу. Головний контролер встановлений на внутрішній панелі кабіни, що надійно захищає від крадіжки. Зв'язок CAN BUS, який використовується в автомобілях, може ефективно скоротити загальну частоту збоїв в електромережі.
Електронний монітор модернізований в автомобільному стилі та оснащений 7-дюймовим надвеликим електронним LCD-дисплеєм, який має м'якше підсвічування та чіткі шрифти. Надає більше інформації, забезпечує зручніше та просте управління.

Міцність, ефективність та довговічність

Нова технологія фарбування використовується для забезпечення стабільнішої та міцнішої структури.

Більш міцний модернізований робочий пристрій

Використовується ківш нового покоління з підвищеною зносостійкістю та раціональнішим розподілом напруг.
Було використано метод кінцево-елементного аналізу (FEA). Посилено ключові деталі стріли та штанги ковша. Нове блокування валу зроблено з пластини зі збільшеною товщиною. Стрижень ковша виконує функцію регенерації, підвищуючи ефективність, координацію та стійкість машини.

Екскаватор гідравлічний XCMG XE265С

Більш практичний модернізований масляний бак

XE625C оснащений модернізованим гідравлічним масляним баком із внутрішньою перегородкою для запобігання пошкодженню фільтра через повернення масла.
Порт для заправки паливного бака був модернізований, щоб забезпечити зручнішу роботу.

Шасі

Монтажне гніздо поворотного кільця виготовлено з цільного кованого матеріалу, а не зварювання, з чотирма важкими колесами та одним ременем збільшеного розміру та товщини, а також з оптимізованим рейковим затиском – щоб забезпечити кращу міцність та ударостійкість, знизити ризик деформації.

Екскаватор гідравлічний XCMG XE265С

Зручне обслуговування

Є доступні точки щоденного технічного обслуговування, завдяки чому пряме обслуговування може виконуватись прямо із землі. Це включає обслуговування електричних пристроїв, таких як: паливний фільтр, масляний фільтр, пілотний фільтр і резервуар для води (для забезпечення простоти і легкості операцій з метою зниження витрат).

Додаткові деталі

Пересувна сигналізація та світлові огородження поворотної сигналізації – є додатковими комплектуючими, що розширюють сферу застосування машини.
Додаткове обладнання: