УКР | РУС
Головна > Продукція > Екскаватори > Гідравлічний екскаватор XCMG XE370CA

Гідравлічний екскаватор XCMG XE370CA

Гідравлічний екскаватор XCMG XE370CA
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Гідравлічний екскаватор XCMG XE370CA?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Замовити XE370CA
Робоча вага
36600 кг
Ковш
1.8 м3
Двигун
ISUZU
Максимальна глибина копання
10720 мм
Загальна інформація:

Двигун

Потужний імпортний двигун ISUZU використовується для забезпечення високої ефективності роботи. Характеризується низькою витратою палива, низьким рівнем шуму та низьким рівнем викидів. Повністю відповідає міжнародним стандартам по шуму та викидам у навколишнє середовище.

Гідравлічна система

Передова, сучасна та надійна система управління негативним потоком використовується з подвійним насосом злиття та багатоходовим клапаном для забезпечення розподілу потоку на всі робочі циліндри. Це дозволяє максимально збільшити продуктивність копання та ефективність роботи.

Нова інтелектуальна електронна система керування

Використовується інтелектуальна електронна система управління нового покоління із вбудованим інтелектом, захистом навколишнього середовища та безпекою, що дозволяє зберігати баланс між потужністю та гідравлічним навантаженням. Застосовується інтелектуальне електронне дистанційне керування із функцією пам'яті для запису робочих процесів у будь-який час. Пристрій перетворення потужності використається для оптимізації продуктивності.

Задоволення від водіння високої якості

Нова розкішна та зручна кабіна спроектована відповідно до ергономічних вимог. Оснащена гідравлічними амортизаторами з можливістю регулювання за рівнем та напрямком, а також унікальною поперековою опорою для забезпечення більш комфортного керування машиною. Завдяки цьому ефективно знижується стомлюваність оператора.
Використовується потужний кондиціонер із багатоканальною тривимірною системою подачі повітря та вдосконаленою конфігурацією звукової системи, щоб усі операції були зручними та доступними.

Конструктивна частина

Використовуються конструкційні деталі, виготовлені з імпортної високоміцної та спеціально обробленої зносостійкої сталі. Це значно збільшує міцність та термін служби виробу. Дозволяє легко адаптуватися до різних несприятливих умов.

Міцний та довговічний робочий пристрій

Використовуються міцні та довговічні робочі пристрої, такі як важка посилена стріла, штанга ковша та ківш – щоб забезпечити потужну силу копання у суворих умовах.

Ківш

Новий посилений ківш із плоским дном виготовлений із високоміцної сталі. Ківш, бічні та захисні зуби створені за запатентованою технологією відомої американської компанії, що забезпечує підвищення зносостійкості та терміну служби більш ніж удвічі.

Шасі для важких вантажів

У стандартній конфігурації використовується шасі для важких вантажів, що подовжується і розширюється, з оптимізованою коробчастою структурою, що відрізняється високою міцністю, низьким центром тяжкості і гарною експлуатаційною стійкістю. А для забезпечення кращого захисту та тривалішого терміну служби – застосовується вбудований затискач для важких рейок.

Зручне обслуговування

Є доступні точки щоденного технічного обслуговування, завдяки чому пряме обслуговування може виконуватись прямо із землі. Це включає обслуговування електричних пристроїв, таких як: паливний фільтр, масляний фільтр, пілотний фільтр і резервуар для води (для забезпечення простоти і легкості операцій з метою зниження витрат).

Додаткові деталі

Відбійний молоток і система швидкої заміни є додатковими опціями, що розширюють сферу застосування машини.

Тиск на ґрунт
66,7 МПа
Номінальна потужність двигуна
190,5 кВт
Модель двигуна
ISUZU AA-6HK1XQP
Максимальна швидкість руху
5,4/3,3 км/год
Максимальне долання підйому
35%
Об'єм ковша
1,4-1,8 м3
Висота вивантаження
7153 мм
Макс. тягове зусилля
285 кН
Габаритні розміри
11226х3190х3350 мм
Макс. швидкість повороту
9,7 об/хв
Робоча вага
36600 кг
Радіус повороту
4424 мм
Радіус копання
10720 мм
Виривне зусилля
242 кН
Мін. дорожній просвіт
500 мм
Макс. крутний момент двигуна
972,8 Нм
Макс. висота копання
10379 мм
Макс. глибина копання
6893 мм