УКР | РУС
Головна > Продукція > Екскаватори > Гідравлічний екскаватор XCMG XE490DK

Гідравлічний екскаватор XCMG XE490DK

Гідравлічний екскаватор XCMG XE490DK
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Гідравлічний екскаватор XCMG XE490DK?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Замовити XE490DK
Робоча вага
25400 кг
Ковш
2.3-3.1 м3
Двигун
QSM11
Максимальна глибина копання
7000 мм
Загальна інформація:

Екологічність та економічність

Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK
Професійно налаштований двигун значно підвищує економію палива. Система регенерації потоку гідравлічного масла забезпечує оптимальну продуктивність машини. Незалежна система охолодження автоматично регулює швидкість обертання вентилятора.
У силовій установці використовується чотиритактний шестициліндровий двигун з водяним охолодженням, турбонаддувом та повітряним охолодженням. У двигуні використовується високоефективна технологія упорскування палива HPI для досягнення роздільного керування циліндрами та повного електронного контролю, що значно покращує економію палива. Двигун спеціально розроблений та виготовлений для умов роботи будівельної техніки. Налаштована крива моменту, що крутить, характеризується низькою швидкістю, високим крутним моментом, низькою витратою палива і гарною економічністю. У той же час він знаходиться в режимі постійної потужності у певному діапазоні швидкостей, тому машина підтримує високу вихідну потужність при великому навантаженні та низькій швидкості.
Гідравлічна система використовує пріоритет стріли, пріоритет рукояті, пріоритет повороту та систему регенерації потоку гідравлічного масла рукояті для забезпечення найкращих робочих характеристик машини. У той же час оптимізована конструкція гідравлічних ліній для покращення втрат тиску у зворотному трубопроводі та протитиску в системі. Знижені втрати енергії. Використання нових технологій, таких як енергозберігаюча технологія регенерації потоку, технологія конвергенції ковша та зниження тиску, а також технологія відкриття клапана, що ще більше знижують протитиск олії, покращують силу копання та підвищують ефективність роботи у важких умовах.
Техніка оснащена повністю незалежною системою охолодження, яка може автоматично регулювати швидкість обертання вентилятора залежно від температури води, температури повітря, що всмоктується, і температури гідравлічного масла, а також максимально скорочувати енергоспоживання вентилятора за умови виконання вимог щодо розсіювання тепла.
Технологія автономного управління: спеціальний електронний монітор та контролер для захисту незалежних прав інтелектуальної власності, самопрограмований контролер для точного узгодження робочої швидкості двигуна та потужності насоса, повного використання потужності двигуна, підвищення ефективності роботи та ефективного зниження витрат палива.

Багато варіантів застосування

Різні комбінації стріли, рукояті і ковша - дозволяють адаптуватися до різних умов роботи. Багатофункціональна інтелектуальна система управління робочим інструментом відповідає різним експлуатаційним вимогам, таким як копання, руйнування та демонтаж. Функція миттєвого наддуву дозволяє справлятися зі складними умовами роботи.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK

Комфорт та безпека

  • Кондиціонер та обігрівач забезпечують оптимальну температуру.
  • У кабіні встановлено амортизатор із силіконової гуми.
  • Сидіння з пневмопідвіскою та функцією електричного обігріву.
  • Вбудована панель керування та великий дисплей надають безліч інформації.
  • Каркас ROPS та FOPS підвищують безпеку кабіни оператора.
Кабіна з функцією наддуву може ефективно запобігати попаданню пилу в операційну частину, забезпечуючи чисте робоче середовище для водія. Рама всередині кабіни посилена, загальна міцність конструкції збільшена, отвори для штифтів збільшуються до та після, а також покращуються характеристики безпеки. Кабіна обладнана двошаровими затискачами. Клеєне скло ефективно фільтрує ультрафіолетові промені і має високий ступінь захисту.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK
Імпортне силіконове масло ущільнює амортизатор, покращує жорсткість кабіни, зменшує тряску кабіни та знижує стомлюваність оператора під час роботи.
Функція попередження: сигнальна лампа, що обертається, у верхній частині кабіни візуально попереджає людей, що знаходяться поблизу, а гучний зумер – забезпечує звукове повідомлення.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK
Широке поле огляду: весь автомобіль обладнаний 4-ма опуклими дзеркалами заднього виду для забезпечення огляду на 360o. Нічне робоче світло має високу яскравість, низьке енергоспоживання та може працювати зі світлодіодами 200 D0h.
Багатофункціональний кольоровий рідкокристалічний дисплей надає операторам вичерпну інформацію про машину, що легко читається, всебічно контролює робочий стан двигуна і гідравлічної системи, а також може запитувати різну інформацію про роботу та діагностику несправностей машини.
Кондиціонер та обігрівач з двоступінчастою фільтрацією повітря: датчик визначає температуру навколишнього середовища всередині та зовні та може автоматично регулювати її до комфортної. Вентиляційні отвори регулюються у різних положеннях, що дозволяє створювати комфортні умови для операторів.

Відмінне післяпродажне обслуговування

Глобальна система післяпродажного обслуговування із службою швидкого реагування.
Технічна консультація та обслуговування у режимі реального часу.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK

Зручність обслуговування

Концепція дизайну проста в обслуговуванні, що дозволяє проводити техобслуговування без мертвих зон. Повітряний фільтр попереднього очищення повітря не потребує обслуговування.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK

Надійність та міцність

  • Посилені елементи конструкції підвищують термін служби.
  • Модернізація конструкції ходової частини для покращення несучої здатності.
  • Висока надійність завдяки використанню найінноваційнішого поршневого насоса зі змінним робочим об'ємом.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK
Міцний нижній ходовий кузов дозволяє працювати у важких умовах експлуатації. Відрізняється підвищеною довговічністю, надійністю та маневреністю.
Удосконалений чотириколісний ремінь відрізняється чудовими характеристиками та більш надійною якістю. Він посилює опорну раму та X-подібну структуру шасі, а також покращує горизонтальність. Міцність секції та напруга дисперсійного тіла – дають можливість використовувати для більш тяжкої роботи.
Н-подібна стріла та важіль об'єднані, що забезпечує однакову силу та тривалий термін служби. Контактна поверхня виготовлена із Т-подібної втулки високої твердості, що значно знижує знос поверхні та продовжує час використання. Ківш для скельних порід має велику місткість. Конструкція з подвійною дугою знижує опір при виїмці ґрунту, спрощує завантаження та розвантаження матеріалів. Плюс – використовується система зубів Ultralok від відомої американської компанії Esko. Вона має більшу проникаючу здатність, поліпшену зносостійкість і збільшений більш ніж удвічі термін служби.
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK
У гідравлічній системі використовується найінноваційніший поршневий насос з регульованим робочим об'ємом, який відрізняється чудовою продуктивністю та тривалим терміном служби. Головний масляний контур високого тиску та зворотний маслопровід – виготовлені із сталевих труб та гофрованих шлангів, які стійкі до ударів та мають високу надійність. Циліндр посилено. Структура опорного кільця, виділяючись значно збільшеним терміном служби, ефективно запобігає витоку масла, витягу циліндра та появі інших несправностей.
В електричних компонентах використовуються авіаційні роз'єми, які мають хорошу провідність, високий рівень захисту і надійність.
"Відкрита" для обслуговування конструкція скорочує час обслуговування на 10%. Інтеграція електричного блоку, повітряного фільтра, дизельного фільтра, масляного фільтра та пілотного фільтра – робить обслуговування та заміну максимально зручними.
Капот має великий кут відкриття, оснащений конструкцією з бічним розташуванням газової пружини, завдяки чому забезпечується легкий доступ до двигуна та радіатора.
На зовнішній стороні радіатора розташована захисна сітка - для ефективного запобігання вдихання осколків, що летять, і подібного «сміття», а також для зручності демонтажу та полегшення очищення.
Широкий спектр системи післяпродажного обслуговування та механізм швидкого реагування забезпечують зручність користування машиною.
Технічні параметри:

Габарити

Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK габарити
Пункт
Од. виміру
Значення
Розмір
А Загальна довжина
мм
11 805
B Загальна ширина
мм
3 582
C Загальна висота
мм
3 890
D Ширина платформи
мм
3 095
E Довжина траків
мм
5 353
F Загальна ширина шасі
мм
3 582
G Ширина траків
мм
600
H Колісна база гусеничного ходу
мм
4 292
I Ширина колії
мм
2 750
J Кліренс до противаги
мм
1 324
К Мінімальний кліренс до грунту
мм
519
L Мінімальний радіус повроту корми
мм
3 800
М Висота траку
мм
1 198

Робочий діапазон

Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK габарити
Пункт
Од. виміру
Значення
Розмір
Максимальна висота копання
мм
9 855
Максимальна висота скидання
мм
6 890
Максимальна глибина копання
мм
7 000
Максимальна глибина врізання для ковша 2 240 мм (8 футів)
мм
6 900
Максимальна глибина вертикального копання
мм
4 500
Максимальний радіус копання
мм
10 855
Мінімальний радіус повороту
мм
4 500

Конфігурація ковша

Стріла: 6 670 мм, ковш: 2 400 мм
Опція
Ширина, мм
Об'єм, м3
Вага, кг
Посиленний ковш
2 000
3.1
2 540
Стріла: 7 060 мм, ковш: 3 380 мм
Опція
Ширина, мм
Об'єм, м3
Вага, кг
Металевий ковш
1 717
2.3
2 100
Посиленний ковш
1 879
2.5
2 138
підходить для матеріалів зі щільністю менш 2 100 кг/м3 або менше
підходить для матеріалів зі щільністю менш 1 500 кг/м3 або менше
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK конфігурація ковша

Методи комбінації

Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK комбінації стріли
Екскаватор гідравлічний XCMG XE490DK комбінації стріли