УКР | РУС
Головна > Продукція > Автокрани XCMG > Всюдихідний кран XCMG XCA200

Всюдихідний кран XCMG XCA200

Всюдихідний кран XCMG XCA200
Бажаєте дізнатися ціну або замовити Всюдихідний кран XCMG XCA200?
Напишіть або зателефонуйте нам за тел.: 067 401 15 15
Всюдихідний кран XCMG XCA200
Замовити XCA200
Вантажопідйомність
200 т
Мінімальна довжина основної стріли
40.3 м
Максимальна довжина основної стріли
72 м
Максимальна довжина стріли з урахуванням гуська
107 м
Кількість осей
5

Габаритні розміри:

Автокран XCMG XCA200 габарити
Технічні характеристики:

Рама

Розроблено та виготовлено XCMG з високоміцної сталі з повністю покритою поверхнею для ходьби та коробчастою конструкцією, що перешкоджає скрученню.

Аутригери (опори)

Чотири гідравлічні аутригери розташовані Н-подібно і управляються за допомогою важелів. Тип – двоступінчастий. Механізм управління виносними опорами знаходиться з кожного боку шасі. Він оснащений рівнеміром, підсвічуванням і двома клавішами швидкості. У кожному циліндрі аутригера встановлено зворотний клапан, а кожному циліндрі домкрата – двоходовий гідравлічний клапан.

Двигун

MC13.54-50, рядний, 6-циліндровий, з водяним охолодженням. Двигун дизельний з електричним керуванням від виробника SINOTRUK. Має номінальну потужність 4 кВт/1900 об/хв і максимальний момент, що крутить, 2500 Нм/1050~1350 об/хв. Відповідає вимогам до викидів за стандартом China V.
Об'єм паливного бака: 600 л.

Гідравлічна система

Насосна група підключена до ВОМ двигуна для керування рухами аутригерів, підвіскою, механізмами системи кермового керування, незалежним охолодженням гідравлічної системи.

Коробка передач

Коробка від німецької компанії ZF. Автоматична з гальмом-сповільнювачем. Має 12 передач переднього ходу та 2 заднього.

Роздавальна коробка

Механічна роздавальна коробка Zhuci. Оснащена насосом для аварійного керування.

Вісі

Високоміцна вісь виробництва Chongqing Dajiang з надійними характеристиками, оснащена дисковим гальмом.

Підвіска

Для всіх осей використовується гідропневматична підвіска, що забезпечує хороший ефект, що амортизує. Доступні функції автоматичного вирівнювання, підйому підвіски, перемикання м'якого/жорсткого режиму тощо.

Шини

10 шин та 1 запасне колесо. Кожна вісь оснащена однією шиною виробництва Double Coin з розмірами 385/95 R25 (14.00 R25)

Гальмівна система

Робоче гальмо: двоконтурне пневматичне, діє на всі колеса.
Стоянкове гальмо: пружинне з функцією накопичення енергії, впливає на колеса осей 2-5.
Допоміжне гальмо: вихлопне гальмо двигуна і гальмо-сповільнювач, яке є безпечним і надійним, а також продовжує термін служби гальмівних колодок.

Рульове управління

Кермо управління усіма осями. Передова технологія електрогідравлічного пропорційного кермового керування. Підходить для різних умов роботи. Можливо реалізовано кілька режимів кермового управління.

Кабіна водія

Повнорозмірна сталева кабіна класу "Люкс" має підвіску та задній амортизатор. Оснащена регульованими сидіннями, безпечним склом, електроприводом склопідйомників дверей, дзеркалами з електроприводом, що регулюються по висоті та куту нахилу кермовим колесом, монітором камери заднього ходу, рідкокристалічним дисплеєм з великим екраном, CD-плеєром і т.д. Нова комбінована центральна панель управління розумно скомпонована, має дугоподібну форму та орієнтований на людину дизайн. У стандартну комплектацію також входить обігрівач та кондиціонер.

Електрична система

24 V постійного струму, два акумулятори.
Конфігурація надбудови:

Рама

Розроблена та виготовлена XCMG із високоміцної сталі.

Гідравлічна система

Насос змінний, рухається двигуном шасі, використовується для підйому в повітря, підйому на висоту, телескопіювання і повороту. Клапан електрогідравлічний змінний, імпортний, ідеально та стабільно поєднується з регульованим плунжерним насосом. Температуру гідравлічного масла у системі ефективно знижує повітряний охолоджувач.
Робочий режим
Електропропорційна система пілотного управління оснащена двома важелями з лівого та правого боку, які керують основними рухами крана. Є також можливість безступінчастого регулювання швидкості повороту.

Система підйому

Барабан з канавками від компанії LEBUS, що рухається гідромотором, з вбудованим планетарним редуктором, постійно замкненим гальмом і балансувальним клапаном. Трос імпортний, з гніздовою бобишкою, наявність якої прискорює та полегшує процедуру заміни каната.

Головна лебідка

Опорний однорядний кульковий підшипник з чотириточковим контактом приводиться в рух гідравлічним двигуном із вбудованим планетарним редуктором і постійно замкненим гальмом. Може постійно повертатися на 360o. Доступна функція управління потужністю або вільного обертання, а також безступінчасте регулювання швидкості обертання.

Кабіна оператора

У кабіні велике гнуте скло, розсувні двері, сидіння, що регулюється, з нахилом на 20o. Є також захисне скло та верхні захисні огородження, система LMI, блок управління, електричні склоочисники, педаль акселератора двигуна, перемикач запуску двигуна, козирок вітрового скла та ін. Крім того, в стандартну комплектацію входить обігрівач і кондиціонер.

Пристрої для забезпечення безпеки

Гідравлічний балансувальний клапан, гідравлічний запобіжний клапан, гідравлічний двоходовий клапан, система LMI. Лебідка оснащена обмежувачем опускання для запобігання надмірному вивільненню троса. На заголовку стріли встановлено захист від перекручування каната. Є анемометр для перевірки того, чи швидкість вітру в безпечному робочому діапазоні. Плюс – монітор лебідки, який призначений контролю її роботи в режимі реального часу.

LMI

Коли фактичний момент навантаження наближається до значення навантаження, подається звукове та візуальне попередження, і робота автоматично припиняється (до усунення настання навантаження). Доступна функція «пам'ять навантаження» (чорна скринька) та «самодіагностика несправностей».

Противага

Комбінована противага. Загальна вага: 72 тонни.
Доступні 6 комбінацій противаг: 12 т, 22 т, 32 т, 42 т, 52 т, 72 т.
Автокран XCMG XCA200

Блок гака

Блок гака 11 т, 35 т, 75 т

Бездротовий пульт ДК

Здійснює дистанційне керування основною та допоміжною роботою крана для підвищення зручності та безпеки експлуатації.

Стріла

7-секційна стріла U-подібного перерізу та зварної конструкції. Виготовлена із застосуванням одноциліндрової телескопічної системи із вставними штифтами. Тут один циліндр подвійної дії із запобіжним клапаном, який використовується для керування телескопічними рухами всіх секцій стріли з різними схемами телескопіювання. Довжина стріли становить 13,3 м ∼ 72 м.

Додаткова секція

Встановлюється на заголовку стріли, використовується для виконання поодиноких завдань. Її вантажопідйомність така сама, як у стріли, але максимальна вантажопідйомність не перевищує 10,9 тонн.
Автокран XCMG XCA200
Автокран XCMG XCA200
Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200
Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200


Автокран XCMG XCA200