УКР | РУС
Головна > Продукція > ІНША ТЕХНІКА

ІНША ТЕХНІКА

Крани-маніпулятори XCMG це спеціальна будівельна техніка, незамінна в багатьох виробничих випадках. Це обладнання здатне бути зміненим і перенастроєним в залежності від зміни умов на будівельних і виробничих ділянках. Цей вид техніки комплектується підйомної стрілою своєю суттю порушують, яку монтують на кранових установках великої вантажопідйомності.

Це дозволяє успішно вирішувати також завдання з доставки кранового-маніпулятора XCMG і використання його в різних сферах господарської діяльності. Сучасні КМУ це технічно модифікований комплекс розміщується на рухомих платформах, як правило, колісного виду. У більшості випадків це автомобілі великовантажного або середнього типу вантажопідйомності.

Таким чином вирішується комплекс завдань що виникають під час будівельних та інших видів вантажу-навантажувальних робіт. Максимальний ефект досягається за рахунок можливості використання вантажної техніки в різних цілях, як для перевезення габаритних і важких вантажів, так і здійснення, і використання крана-маніпулятора в притаманних йому робочих діапазонах. Це дозволяє заощадити час і паливо, а також провести виконання назрілих технічних завдань будь-якого характеру виникають в процесі виробничої необхідності.

Концерн XCMG, підприємство, яке має свій серйозний досвід з наявністю власних передових напрацювань по випуску кранів-маніпуляторів і знаходиться в числі лідерів серед світових компаній, що займаються випуском даної продукції. Своїм покупцям він надає високоякісну продукцію, тобто крани-маніпулятори, забезпечує повним комплектом документів надають можливість безперешкодної реєстрації в службах державних наглядових органів.