УКР | РУС
Головна > Про компанію СпецТехМаркет

Про компанію СпецТехМаркет

Про компанію СпецТехМаркет

З великою гордістю і повною впевненістю  компанія "СпецТехМаркет"  представник в Україні концерну XCMG - Xuzhou Construction Machinery Group Inc представляє Вашій увазі спецтехніку, яка має величезне число переваг, а саме: високу технологічність, маневреність, ергономічність, комфортабельність забезпечує максимальні зручності у використанні і управлінні.

Цікавою особливістю є грамотний розподіл центру ваги, що дозволяє бути впевненим у надійності техніки. Це дуже актуально для всієї техніки, але найбільш для гідравлічних автомобільних кранів. В нашій техніці відведено особливу увагу комплексній системі безпеки підкріпленої сучасним дизайном. Враховано також всі необхідні екологічні вимоги. Для більшої зручності розроблені і впроваджені відмінні кабіни з високим ступенем огляду.

З упевненістю заявляємо, що наша техніка підкорить Вас своєю універсальністю і надійністю. Рівень на якому знаходиться продаж техніки та спецтехніки XCMG постійно зростає, що саме по собі вказує на якість продукції XCMG концерну.