УКР | РУС
Головна > Продукція > Самоскиди

Самоскиди

Китайські самоскиди XCMG - важка спецтехніка, що служить для перевезення вантажу з одного об'єкта на інший. Вантажні машини розвантажуються автоматично і керуються однією людиною, тим самим заощаджуючи час і ресурси. Підходять для транспортування твердої та сипкої будівельної сировини, врожаю, монолітних брил та інших матеріалів. Широко використовуються у гірничодобувній, будівельній, сільськогосподарській, комунальній та промисловій галузях.

У 2012 році, на шостій міжнародній виставці Bauma China, китайська компанія XCMG представила найбільший у світі кар'єрний самоскид DE400. Об'єм кузова автомобіля становить 265 м3, вантажопідйомність – 400 тонн, швидкість руху – 50 км/год.

На ринку України компанія "СпецТехМаркет" є офіційним дилером китайського концерну Xuzhou Construction Machinery Group Co., Ltd. Ми продаємо 100% нові та оригінальні самоскиди за конкурентною ціною. Надаємо сертифікати якості та пакет супровідних документів. Оформляємо замовлення у день звернення. Доставляємо спецтехніку в будь-яку точку України за 5-60 днів.

Дізнатись більше про переваги самоскидів можна нижче ⇓

Які самоскиди XCMG пропонує купити «СпецТехМаркет»

Продаємо спецтехніку, яка є у наявності на наших складах в Україні. Або на замовлення привозимо будь-які моделі вантажівок з каталогу на офіційному сайті виробника.

Загальні характеристики китайських самоскидів XCMG:

  • Вид автомобілів – кар'єрні (позашляховики), шарнірно-зчленовані (землевози)
  • Завантажувальна місткість – від 60 м3 до 180 м3, із «шапкою» 73-250 м3
  • Номінальна вантажопідйомність – від 12 до 363 тон
  • Спосіб та напрямок вивантаження – похилий, назад
  • Максимальна швидкість руху вантажівки – 19-64,5 км/год
  • Максимальний нахил підйому – від 17° до 51°

Організуємо продаж шарнірно-зчленованих та кар'єрних самоскидів у базовій та розширеній комплектації. Забезпечуємо всі необхідні запчастини.


Самоскиди XCMG – експортуються по всьому світу, тому що вони:


доступні

Доступні

вартість шарнірно-зчленованих/кар'єрних китайських самоскидів XCMG нижча за аналогічну спеціалізовану техніку від американських та європейських виробників.
вигідні

Вигідні

Оснащені потужним двигуном (338-2800 кВт), електротрансмісією, механізмом автоматичного передстартового прогріву, що забезпечує високу продуктивність та економічну витрату палива.
всюдихідні

Всюдихідні

Пройшли випробування на прохідність та стійкість до зовнішніх факторів, що впливають. Підходять для роботи у будь-яких кліматичних умовах. Маневрені. Плавно переміщаються по гористій місцевості та складному рельєфному ландшафту.
безпечні

Безпечні

Мають захист від перевертання (ROPS) та перекидання (FOPS), «розумний» гальмівний механізм, діагностику несправностей, систему оповіщення про небезпеку. Відображають поточні параметри на моніторі та панелі керування.
надійні

Надійні

Виготовлені за запатентованими технологіями. З високоякісної легованої сталі. З використанням передової азіатської електроніки та комплектуючих від європейських виробників. Відповідають стандартам ISO.
комфортні

Комфортні

Обладнані герметичними та просторими кабінами, в яких широкий радіус огляду, регульовані сидіння з високою спинкою та захистом від вібрації, бортовий комп'ютер, радіоприймач, очищувач повітря, кондиціонер для охолодження/обігріву.

Купуючи самоскиди в «СпецТехМаркет», ви отримуєте:


допомога у виборі

Допомога у виборі

відповідної моделі, консультацію з експлуатації, догляду, ремонту
гарантія

Гарантія

на 1000-2000 мотогодин і комплексне постгарантійне обслуговування
інструктаж

Інструктаж

1-2 дні по роботі на вибраній вантажівці з документом про проходження навчання

Як купити самоскид в «СпецТехМаркет»:

  • Етап 1 – зв'яжіться з нами по телефону, email або онлайн-формі та замовте спецтехніку.
  • Етап 2 – затвердіть ціну, умови оплати/доставки та інші нюанси угоди.
  • Етап 3 – перевірте вантажний автомобіль та документи, сплатіть вартість, заберіть машину.

Більше інформації про кар'єрні / шарнірно-зчленовані самоскиди XCMG, терміни доставки китайських вантажівок в Україну, покупку в лізинг – дізнайтесь у консультантів нашої компанії «СпецТехМаркет».