УКР | РУС
Головна > Сервіс

Сервіс

Сервіс

Компанія СпецТехМаркет є сучасною, оптимізованої компанією яка не тільки продає своїм клієнтам високоякісне будівельне, дорожньо-комунальне спецобладнання, а й приділяє велику увагу технічному обслуговуванню і ремонту продукції, що надається.

Виходячи з розуміння проблем, які часто виникають у дорожньо-будівельних і загальнобудівельних компаній, СпецТехМаркет детально вивчає їх діяльність з тим, щоб максимально задовольнити потреби таких компаній в максимально ефективному використанні придбаної техніки. Для цієї мети у концерну XCMG є повноправне представництво на території України. Таке рішення викликане турботою компанії про безперебійну експлуатацію техніки, яку купили у неї клієнти. Представництво XCMG в Україні - СпецТехМаркет має, а також створює нові сервісні центри в різних містах України.

В даному підприємстві працюють співробітники з високою кваліфікацією в безлічі регіональних центрів, що дозволяє силами своїх співробітників компанії XCMG виконувати всі види діагностики і ремонту устаткування та продукції, що поставляються компанією на нашому ринку. У разі поломки техніки компанія протягом доби в змозі прибути на місце експлуатації та надати необхідні послуги з ремонту, діагностики та налагодження зазначеного обладнання. У цьому випадку відпадає необхідність у зайвих витратах пов'язаних з транспортуванням техніки до ремонтних баз. Таким чином економиться час і технічні ресурси обладнання.

Також компанія рекомендує не забувати або нехтувати своєчасним технічним сервісом по обслуговуванню наявних автопарків. Це дозволяє уникнути непотрібних збоїв в роботі і призводить до високої економічної ефективності використання  техніки. Істотною перевагою є наявність у представництва компанії власних складів з оригінальними запасними частинами XCMG. Швидкому і якісному ремонту і своєчасному технічному обслуговуванню XCMG сприяє добре організована система логістики, доставки необхідних, але можливо відсутніх деталей на момент виникнення послуг з ремонту. Такі деталі в перебігу мінімального часу поставляються компанією в будь-який регіон України.

Уміння швидко організовувати комплексний підхід по обслуговування і ремонту будівельної і дорожньо-комунальної спецтехніки XCMG є стратегічною перевагою, яка поряд з наявністю детальної технічної документації та широким спектром оригінальних запасних частин дозволяє групі висококваліфікованих сервісних інженерів і ремонтників проводити роботи в найкоротші терміни. На додаток до цього приваблива і гнучка цінова політика надає нашим клієнтам максимальний спектр послуг найвищого рівня.