УКР | РУС
Головна > Сервіс техніки XCMG

Запчастини та ремонт спецтехніки XCMG

Компанія «СпецТехМаркет» надає послуги з гарантійного та постгарантійного сервісного обслуговування спецтехніки XCMG: налаштування, діагностика, заміна запчастин, плановий та капітальний ремонт. Ми є офіційним представником китайського концерну Xuzhou Construction Machinery Group Co., Ltd. в Україні.

ГАРАНТУЄМО:

Які машини обслуговує «СпецТехМаркет»?

Умови гарантійного обслуговування


Покупець/власник техніки XCMG має право отримати безкоштовний ремонт, заміну запчастин та обслуговування протягом гарантійного терміну, що становить 1000 мотогодин або 1 рік з моменту підписання Акту приймання-передачі (залежно від того, що наступить швидше).

Як виконується процедура:

Під гарантійне обслуговування не підпадають: витратні матеріали; запчастини електричної системи; вузли та деталі, що зазнають природного зношування або з механічними пошкодженнями.

Гарантія закінчується раніше терміну, якщо ремонт, заміна запчастин, модифікація спецтехніки XCMG проводилися не в сервісному центрі «СпецТехМаркет», а самостійно власником або третьою особою. А також при: ушкодженні лакофарбового покриття, спричиненого зовнішнім впливом; аварії; недотриманні правил експлуатації та сервісного обслуговування.


Умови постгарантійного обслуговування


Для усунення будь-яких несправностей, що виникають після закінчення гарантійного терміну – радимо звертатися до спеціалістів «СпецТехМаркет». Для цього вам потрібно: написати письмовий запит на техобслуговування/ремонт; доставити до нас спецтехніку XCMG чи замовити виїз спеціаліста; підписати Акт технічного огляду; надати звіт про попередні роботи та замінені запчастини; внести передоплату; прийняти роботу; оплатити вартість та підписати відповідний документ.

Терміни виконання залежать від складності поломки та наявності необхідних комплектуючих:

цілодобово

24 години

заміна витратних матеріалів та деталей, а також нескладний ремонт, який ми можемо виконати на місці експлуатації машини
7-14 днів

7-14 днів

ремонт середньої складності в нашому сервісному центрі із застосуванням часто використовуваних запчастин для XCMG (з наявності/на замовлення)
45-60 днів

45-60 днів

складний/капітальний ремонт для якого потрібні рідкісні запчастини від XCMG чи інших виробників

На ремонтні роботи та сервісне обслуговування автокрана та іншої техніки XCMG, а також використані запчастини – даємо гарантію терміном від 1 до 12 місяців.

Додатковий сервіс від «СпецТехМаркет»

Крім ремонту, гарантійного та післягарантійного обслуговування, ми продаємо оригінальні комплектуючі. В наявності більше 750 найменувань запчастин на фронтальний навантажувач ZL50G, кран XCT35, екскаватор XE490DK, а також інші моделі техніки XCMG. Якщо потрібної деталі на нашому складі немає в Україні – замовляємо з каталогу виробника в Китаї. Надаємо документи, що підтверджують оригінальність та якість виробів. Допомагаємо у виборі відповідних комплектуючих та модулів.

Більш детальну інформацію про ремонт машин XCMG, терміни та вартість заміни запчастин, умови гарантійного та постгарантійного обслуговування – дізнавайтеся у менеджерів нашої компанії «СпецТехМаркет»..