УКР | РУС
Головна > Продукція > ТЕХНІКА ДЛЯ БЕТОНУ

ТЕХНІКА ДЛЯ БЕТОНУ

Концерн XCMG є одним з кращих виробників спеціальної дорожньо-будівельної техніки. Порівняльний аналіз якісних показників продукції концерну XCMG підтверджує його перевага і доводить, що рівень цієї продукції за якісними характеристиками займає лідируючі позиції у світі. Грунтуючись на досвіді світових гігантів, наприклад таких як Dynapac, компанія XCMG від першого дня свого існування визначив вектор свого руху, а саме з кожним роком він застосовує новітні, інноваційні технологічні розробки і відкриття для модифікації і поліпшення своєї техніки, а також для створення машин призначених для спеціального призначення завдяки яким буде можливе виконання найскладніших завдань.

Однією з перших спеціальних технік розроблених концерном Xuzhou Construction Machinery Group стали катки XCMG, які відмінно підходять для будівництва доріг. У каталозі нашого сайту у Вас є можливість ознайомитись з усім модельним рядом нашої техніки. Ви можете проконсультувавшись у наших фахівців дізнатися всі технічні характеристики і юридичні питання пов'язані з придбанням, що цікавить Вас зразки техніки. Широкий асортимент дорожніх котків XCMG допоможуть Вам виконати весь необхідний спектр робіт, їх можна використовувати в різних сферах дорожньо-будівельних і комунально-будівельних робіт. Серед переліку нашої продукції Ви зможете знайти грунтові катки, вібраційні грунтові катки, вібраційні пневмошинах катки, а також пневмошинах катки XCMG.

Вібраційні грунтові катки XCMG, завдяки використанню вібраційних вальців, наші катки можуть за мінімальну кількість проходів, в більшості випадків за один, ущільнити грунт до максимальному ступені в той час, як інші катки це роблять за набагато більші кількість проходів. У технічному оснащенні використовуються гідростатичний повнопривідне обладнання, зі збільшеною масою вальца і унікальною системою вібрації, досягається швидке ущільнення оброблюваної поверхні. На Ваш розсуд базові моделі ковзанок можуть поповняться кулачковими вулицями, густиномірами і бандажами. Для виконання робіт в умовах вкрай низьких температур ми можемо запропонувати Вам систему передпускового підігріву, яка забезпечить більш надійну і стійку роботу двигуна в умовах крайньої півночі. Для формування щільності більшого обсягу поверхні робочої площі в перебігу найменшого часу у нас є моделі зі збільшеною робочою шириною вальца.

Пмевмошінние катки XCMG це профільне машинне обладнання для виконання завдань сучасного капітального будівництва доріг або будівельних майданчиків, або дорожньо-будівельно-ремонтних робіт з будь-яким рівнем складності. Мінімальні кількісні проходи під час використання цього типу ковзанок дає повноцінний ефект ущільнення який зводиться до мінімуму завдяки інноваційному рішенню з використання змінюється шинного тиску і додатковим блоковим обважнювачі. Збільшення показників потужності на двигунах стимулювала можливість розширення Валець і за допомогою цієї модифікацій Ви зможете сперечатися терміни виконання поставлених перед Вами завдань.

Здійснити доставку обраної Вами техніки компанія може в найбільш зручні для Вас терміни. Завдяки обраному шляху вдосконалення своєї продукції за допомогою постійних поліпшень з використанням інновацій 21 століття концерн XCMG залишається конкурентоспроможним і завойовує довіру своїх споживачів по всьому світу.